Co o nás říkají klienti

Nejvíce o systému a jeho přednostech nakonec stejně řeknou naši zákazníci. Kteří jej každý den používají pro řešení někdy až velice specifických požadavků jejich klientů. 

Vyzkoušel jsem a seznámil se s mnoha systémy. Tecomat Foxtrot mi vyhovuje hlavně pro svůj nadstandardní poměr cena/výkon. Seznamte se a sami uvidíte. Dovedete udělat jakékoliv řešení za opravdu skvělou cenu.

Ing. Jan BejšovecProjektant

Školení od Ing. Kubce mi přineslo i více než jsem očekával. Příklady z praxe, jelikož ing. Kubec aktivně systém Teco Foxtrot využívá doma, byly hodně příjemné a podnětné. Není nad to, když výrobce, školitel ..ví o čem mluví a sám to aktivně využívá.

Jaroslav Faldýnintegrátor

Na školení jsem slyšel kladné ohlasy. Tak jsem se sám přihlásil. A musím říct bylo to fajn. Hondě příkladů z praxe, které jsem následně nekolikrát v praxi využil. Fajn bylo taky, že jsem mohl probrat i své již rozdělané projekty přímo na místě. Díky a vřele doporučuji.

Honza Tambůrekelektrikář, MaR

Dobrý. Kluci fakt ví o čem mluví. Jsem rád, že už řadu let používám systém Tecomat Foxtrot. Fakt je to jiná liga i když se člověk musí hodně naučit. Ale zase o to více přinese zákazníkům. Nikdy se mi nestalo, abych na systému něco neudělal. Vždy to šlo. A to jsem u jiných systémů nezažil. Prostě tady to jde. A školení? Fajn, kluci jsou z praxe, takže za mě fakt dobrý.

Luděk Pondělíčekelekro inženýr, chytré domy

Název video reference

Autor reference

Název video reference

Autor reference

Se systémem Tecomat Foxtrot jsem se učil projektovat už na škole. Zkusil jsem i jiné systémy. A využívám i kombinace různých systémů. Foxtrot většinou postavím nahoru a pod ním řídím vše potřebné. Mám pak jistou, že i když si zákazník vybere svůj design já mu technicky splním co očekává.

Daniel LhotskýProjektant MaR, inteligentní řízení

Zpočátku jsem myslela, že to bude složité. Ale opak je pravdou. Projekční podklady a přiručky mají dobře zpracované. Tedy jsem spokojena.

Petra Ivančická architektka

Mám za sebou cca 25 staveb a na systém od Teca si nemohu stěžovat. Klienti jsou také spokojení. Systém je stabilní. Cenově výhodný. Volně rozšiřitelný. Inetgrace kde s čím. Tak co více si přát? Asi aby to dál dobře šlapalo.

Josef Otšenášekintegrátor, elektro, MaR, chytré domy

Pokud bych se znovu rozhodovala zda se do seznámení se systémem Tecomat Foxtrot znovu pustit ..asi bych si řekla, proč jsem to neudělal dříve. Projektovala jsem jiné systémy a samozřejmě dál projektuji. Záleží hodně na zákazníkovi. Ale snažím se jej vždy přesvědčit do něčeho o čem vím, že si mohu být jistá a on mi to potom nehodí na hlavu. S Foxtrotem jsem vždy vyřešila i dost nestandardní věci. A klient byl mile překvapen. Takže za mě jen chvála.

Petra Roztálováprojektantka